„Proč kupovat dnes NOVÉ, když je zítra OJETÉ“ - ojetá auta pro Vás!
navštivte náš profil
rychle vyhledávat ojetá auta rychle vyhledávat ojetá auta
?
 

Aktuality a akce

Změna provozovny

Vážení zákazníci oznamujeme Vám změnu naší provozovny. Nyní nás najdete
na ulici Cihelní v Ostravě.

Uzavření provozovny u OC Futurum

Vážení zákazníci oznamujeme Vám, že z technických důvodů jsme k 17. 11.2012 uzavřeli provozovnu na ostravské adrese u Stadionu u OC Futurum.
Od tohoto data naše vozy naleznete pouze v provozovně na Ostravské ulici v Opavě Komárov.

Informace o změně v zákoně o silničním provozu
č. 133/2011 Sb.

GE Money Auto

„Podle novely zákona o silničním provozu s účinností od 1.11.2011 jsou zimní pneumatiky v zimním období povinné na všech silnicích, když na nich bude sníh, led, námraza nebo bude možné vzhledem k povětrnostním podmínkám očekávat, že sníh, led či námraza na silnicích být mohly.“

Zimní pneumatiky mají mnohem větší stabilitu na vlhkém povrchu a lépe odolávají nežádoucímu aquaplaningu. Pořízením sady zimních pneumatik tak můžete předejít anebo alespoň výrazně ušetřit, pokud dojde k pojistné události. Ve většině pojišťoven totiž v případě zimní nehody řidiče s letními pneumatikami krátí vyplácené plnění.

Nyní Vám Auto Adler nabízí BONUS SADU ZIMNÍCH PNEUMATIK při koupi vozu na splátky!!

Využijte výhodné podzimní financování s RPSN od 11,4% s akontací od 0% nebo získejte BONUS SADU ZIMNÍCH PNEU!!! Navíc možnost vozidlo kdykoli předčasně doplatit!!

Akce je časově omezená, takže neváhejte s nákupem a navštivte nás ještě dnes! Více informací získáte na tel. čísle 606 71 11 66!!

Státní svátky

Na státní svátky 28.9., 28.10. a 17.11.2011 otevřeno jako v pracovní dny.

Speciální akce Auto Adler – NEMÁME AUTA!!!


Nechceme jen prodávat, chceme i koupit!! V případě, že si u Auto Adler vyberete nové vozidlo, dáme Vám BONUS 20 000,- Kč za Vaše starší vozidlo s platným STK na protiúčet!!!

Auto Adler nakupuje 90% svých ojetin na zahraničních aukcích, ale dlouhodobě se objevuje nedostatek vozů, které naši zákazníci kupují. Využijte obrovského zájmu o tyto vozy a prodejte své auto za nejvyšší možnou cenu!!

BONUS 20.000,- Kč za Vaše vozidlo na protiúčet!!!
Koupíme všechno, co přijede!!!

GARANCE stavu kilometrů ojetých aut - Cebia REPORT

Autobazar Auto Adler nyní využívá, pro spokojenost svých zákazníků, kontrolu všech svých ojetých vozů nezávislou odbornou firmou Cebia spol. s r.o. Tato firma ověří veškeré údaje o autech, které máme v nabídce a zákazník si tedy může být jistý, že stav tachometru ojetého auta odpovídá skutečnosti, že byl vyroben v deklarovaném roce a také, že vůz není kradený nebo evidovaný u nějaké banky.

Výsledkem prověření vozu v systému Cebia REPORT je OSVĚDČENÍ, které získáte k Vámi vybranému ojetému autu. Zobrazuje výsledek hodnocení vozu v těchto kategoriích:

  1. Kontrola VIN
  2. Kontrola roku výroby
  3. Kontrola odcizení
  4. Kontrola financování
  5. Kontrola stavu tachometru

JARNÍ AKCE GE Money Auto


GE Money Auto

V termínu 1.4. – 30.6. mají zákazníci autobazaru Auto Adler možnost získat bonus – kartu CCS s kreditem 2 000,- Kč.
Podmínkou je nákup vozu na splátky u společnosti GE Money Auto.

Nepropásněte tuto možnost!!
Splátky upravíme Vašim potřebám na míru!!V Česku jsou jedny z nejlevnějších aut v Evropě

Cenová válka prodejců nových vozidel se odráží také na cenách aut ojetých. Již několik měsíců jsou ceny ojetých aut na historickém minimu – ovlivněny krizí a akčními cenami nových vozů. Ceny padají i o desítky procent ročně a klesají i pod ceny aut v sousedním Německu. Již není tolik výhodné nakupovat v zahraničí a dokonce němečtí obchodníci jezdí pro ojetá auta do Česka. Dovozy z Německa mají dnes smysl pouze u starších vozů.

Ceny ojetých i nových aut již nemají kam klesat. Po relativně rychlém propadu cen, se očekává spíše stagnace nebo mírný nárůst cenové hladiny u nejprodávanějších modelů.

Odkaz na zkrácenou verzi článku zde.

Poradenství autobazaru telefon
+420 606 722 323    Jarda
+420 602 280 983    Radek
obálka
Odborník na ojetá auta radí Prodej aut

Už jste si také všimli, že zadáte-li do vyhledávačů na internetu hesla, jako například: prodej aut, ojeté vozy, či ojetá auta na prodej, z 99% se vám začnou nabízet články o tom, kde výhodně zakoupit ojeté vozy, ... Celý článek celý článek

Nejvhodnější volba pro nákup ojetiny? Bazar aut!

Krize pomalu končí a stále větší množství lidí se chce zbavit staré ojetiny a koupit si auto novější. Přes rostoucí oblibu internetového prodeje je bazar aut pořád tou nejlepší volbou
pro nákup ojetin. Celý článek celý článek