„Proč kupovat dnes NOVÉ, když je zítra OJETÉ“ - ojetá auta pro Vás!
navštivte náš profil
rychle vyhledávat ojetá auta rychle vyhledávat ojetá auta
?
 

Časté dotazy při nákupu ojetého auta

Otázka: Jak dlouho trvá vyřízení leasingu nebo úvěru na ojetá auta?

Odpověď:

Náležitosti spojené s uzavřením leasingové nebo úvěrové smlouvy vyřídíte přímo na našem středisku a to běžně do jedné hodiny.

Otázka: Jaké potřebuji doklady k uzavření úvěru či leasingu na ojeté vozy?

Odpověď:

Občanský a řidičský průkaz. V případě OSVČ nebo právnické osoby koncesní nebo živnostenský list nebo výpis z Obchodního rejstříku. V případě že jste plátce DPH osvědčení o přidělení DIČ.

Otázka: Je možné leasingovou (úvěrovou) smlouvy ukončit dříve, a nebo je potřeba dodržet stanovenou dobu splácení?

Odpověď:

Leasingovou i úvěrovou smlouvu je možné kdykoliv předčasně ukončit. Firma AUTO ADLER Vám bude v tomto nápomocna.

Otázka: Chci ojeté auto na splátky, ale mám obavu, že mohu přijít o práci a nebo budu dlouhodobě nemocen. Pak nebudu moci splátky platit.

Odpověď:

Ano i tyto varianty mohou nastat. Proto je u nás možno splátky pojistit proti skutečnostem jako je ztráta zaměstnání nebo pracovní neschopnost.

Otázka: Je možné ojetá auta u Vás i pojistit?

Odpověď:

Ano, přímo u nás na středisku je možné automobil pojistit jak zákonnou tak i havarijní pojistkou.

Otázka: Jaké záruky na ojeté vozy poskytujete?

Odpověď:

Všechny vozy vlastníme, proto má každý nabízený vůz 100% záruku legálního původu a doživotní záruku na číslo karosérie - tzv. VIN kód. Objeví-li se v průběhu užívání vozidla "právní závady", vracíme zákazníkovi plnou kupní cenu. Ručíme za to, že na voze nevázne nesplacený leasing, neslouží jako právní zástava, není předmětem exekuce či soudní úschovy, nedošlo k jeho zablokování na DI a nepochází z trestné činnosti. Na každé vozidlo poskytujeme záruku v souladu se zákonem.

Otázka: Jaká auta máte v nabídce?

Odpověď:

Nabízíme kvalitní a prověřená ojetá auta různých typů a značek. Všechny vozy vlastníme a proto dbáme na jejich kvalitu. Většina vozů je po prvním majiteli a má servisní knížku.

Otázka: Mohu si ojeté auto před koupí vyzkoušet?

Odpověď:

Ano. Kromě vyzkoušení jízdních vlastností při libovolně dlouhé testovací jízdě si můžete sami prověřit také technický stav vozu. Dáme Vám taky k dispozici vybavenou dílnu se zvedákem. Pro absolutní jistotu doporučujeme přítomnost vašeho osobního mechanika.

Otázka: Jakým způsobem je nejlepší vyměnit staré auto za novější?

Odpověď:

Jednoznačně na protiúčet. Tato služba šetří čas i peníze, protože vše vyřídíte najednou a za svůj starý vůz získáte vyšší výkupní částku.

Otázka: Berete ojeté vozy do protiúčtu?

Odpověď:

Ano bereme. Aktivně od roku 1996 a mladší vozy, ale po domluvě můžou být i starší. Pokud máte vůz po 1. majiteli a pravidelně servisovaný tak zaplatíme nejvyšší možnou cenu.

Otázka: Jaká je provozní doba ve Vašem autobazaru?

Odpověď:

V Ostravě máme otevřeno Po - Pá: od 9:00 do 17:00 hod, So - Ne: po telefonické domluvě. Dle potřeby i déle, zavolejte nám a my na Vás rádi počkáme!

Mohlo by Vás zajímat

Chcete více informací?

Volejte +420 606 722 323 nebo nám napište.

Poradenství autobazaru telefon
+420 606 722 323    Jarda
+420 602 280 983    Radek
obálka
Odborník na ojetá auta radí Prodej aut

Už jste si také všimli, že zadáte-li do vyhledávačů na internetu hesla, jako například: prodej aut, ojeté vozy, či ojetá auta na prodej, z 99% se vám začnou nabízet články o tom, kde výhodně zakoupit ojeté vozy, ... Celý článek celý článek

Nejvhodnější volba pro nákup ojetiny? Bazar aut!

Krize pomalu končí a stále větší množství lidí se chce zbavit staré ojetiny a koupit si auto novější. Přes rostoucí oblibu internetového prodeje je bazar aut pořád tou nejlepší volbou
pro nákup ojetin. Celý článek celý článek