„Proč kupovat dnes NOVÉ, když je zítra OJETÉ“ - ojetá auta pro Vás!
navštivte náš profil
rychle vyhledávat ojetá auta rychle vyhledávat ojetá auta
?
 

O autobazaru AUTO ADLER

Společnost AUTO ADLER spol. s r.o. vznikla na sklonku roku 2000 se zaměřením na prodej ojetých aut. Svou činností navázala na dosavadní aktivity svého majitele pana Radomíra Moravce, který v oboru působí již od roku 1991.

Z počátku společnost sídlila v nevyhovujících prostorách na Sokolské ulici, odkud se v říjnu 2001 přemístila do nově vybudovaného moderního areálu - sídla společnosti situovaného v samém centru města - na Cihelní ulici v Ostravě.


 

Autobazar Ostrava

 

Autobazar Ostrava


Díky moderním komunikačním prostředkům a vyškolenému personálu mohou spolu pobočky komunikovat a pružně, vždy podle přání zákazníků a obměňovat nabídku. Zákazníkem vybraný ojetý vůz lze pro jeho pohodlí přistavit na pobočku, která je něj nejdostupnější.

V rámci dalšího rozvoje podnikatelských aktivit společnost v současné době plánuje realizaci dalších úprav provozních ploch v Ostravě tak, aby bylo možno vhodně doplnit a rozšířit stávající sortiment nabízených ojetých aut a lépe využít vyčleněných prostor pro zajištění servisních a doplňkových služeb.

Nové prostrory jsou zaměřeny na uspokojení našich zákazníků preferujích mladé a zachovalé vozy.

Mohlo by Vás zajímat

Poradenství autobazaru telefon
+420 606 722 323    Jarda
+420 602 280 983    Radek
obálka
Odborník na ojetá auta radí Prodej aut

Už jste si také všimli, že zadáte-li do vyhledávačů na internetu hesla, jako například: prodej aut, ojeté vozy, či ojetá auta na prodej, z 99% se vám začnou nabízet články o tom, kde výhodně zakoupit ojeté vozy, ... Celý článek celý článek

Nejvhodnější volba pro nákup ojetiny? Bazar aut!

Krize pomalu končí a stále větší množství lidí se chce zbavit staré ojetiny a koupit si auto novější. Přes rostoucí oblibu internetového prodeje je bazar aut pořád tou nejlepší volbou
pro nákup ojetin. Celý článek celý článek