„Proč kupovat dnes NOVÉ, když je zítra OJETÉ“ - ojetá auta pro Vás!
navštivte náš profil
rychle vyhledávat ojetá auta rychle vyhledávat ojetá auta
?
 

Odborník na ojetá auta radí

Jak (ne)kupovat ojeté vozy

Pokud máte jasno v tom, jaké ojeté auto chcete nebo kolik by mělo stát, využijte internetu. Tam získáte přehled o nabídce na trhu. Informace z internetu ovšem doporučujeme brát s rezervou - stejně jako papír snese vše, v případě internetu to platí dvojnásob. Tohoto nejčastěji využívají někteří prodejci nesolidních autobazarů, kteří velmi často a rádi používají nekalé praktiky při prodeji ojetin.

Pamatujte na obyčejný selský rozum. Přehnaně výhodná nabídka se může časem prodražit a 'levné maso psi žerou'! V případě, že někdo si vůz koupí jako nový a poctivě se o něj stará, to znamená, že dodržuje servisní prohlídky a platí nemalé prostředky za předepsanou údržbu, by si logicky zasloužil větší ocenění svého úsilí než ten, který se o svůj vůz stará málo nebo vůbec. Optimální je vždy zlatá střední cesta. Nevybírejte ani příliš levná, ani příliš drahá ojetá auta stejné kategorie. Řiďte se heslem: 'Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci'!

A co je nejdůležitější - vybírejte ojetá auta pouze tam, kde vědí, co prodávají! U nás všechny vozy prověřujeme a nabízíme vozidla takovým způsobem, jako bychom je prodávali svým známým.Poradenství autobazaru telefon
+420 606 722 323    Jarda
+420 602 280 983    Radek
obálka
Aktuality a akce 14.05.2013|Změna provozovny

Vážení zákazníci oznamujeme Vám změnu naší provozovny. Nyní nás najdete na ulici Cihelní v Ostravě.
Celý článek celý článek