„Proč kupovat dnes NOVÉ, když je zítra OJETÉ“ - ojetá auta pro Vás!
navštivte náš profil
rychle vyhledávat ojetá auta rychle vyhledávat ojetá auta
?
 

Odborník na ojetá auta radí

Jak se starat o ojeté vozy?

Stejně tak jako chodíme k zubaři na pravidelné preventivní prohlídky, měli bychom alespoň 1x ročně nebo nejlépe u každé výměny oleje (tedy co 10 - 15 tis. km) navštívit autoservis. Nelitujte takto investovaných prostředků a požádejte technika o kontrolu důležitých částí Vašeho vozu. Ve většině případů se jedná o zkušené odborníky, kteří Vám zcela jistě vyhoví a doporučí provést nejdůležitější úkony a opravy na Vašem vozidle.

Tímto způsobem se vyhnete nepříjemným překvapením v podobě stávkujícího vozu ve chvíli, kdy jej nejvíce potřebujete. Odborník pouhou jízdou ve Vašem autě a poslechem dokáže odhalit závadu ještě v počátcích a zabránit případné větší škodě.

Je věčnou otázkou, zda volit autorizovaný nebo nezávislý servis. Z dlouhodobé zkušenosti doporučujeme, aby jste Váš ojetý vůz, který je již po záruce, z důvodu vyšší ceny za hodinu práce, do autorizovaného servisu nebrali. Úroveň odborného a technického zázemí je také už u nezávislých servisů vysoká. Také diagnostické vybavení a odborné znalosti personálu nezávislého servisu je na stejné nebo i vyšší úrovni. Cena za hodinu práce však může být i 50%.

Vyšší ceny jsou způsobeny zejména tím, že autorizovaný autoservis se zabývá záručními opravami, což jsou opravy z velké části hrazené výrobcem. Tomu pak tedy odpovídá i ceník.

Pokud jste si pro koupi ojetého auta vybrali právě náš autobazar nebo o koupi teprve uvažujete, věříme, že nebudete zklamání a cestu do servisu budete absolvovat pouze z preventivních důvodů. Na všechna ojetá auta totiž navíc poskytujeme záruky a garance.

Poradenství autobazaru telefon
+420 606 722 323    Jarda
+420 602 280 983    Radek
obálka
Aktuality a akce 14.05.2013|Změna provozovny

Vážení zákazníci oznamujeme Vám změnu naší provozovny. Nyní nás najdete na ulici Cihelní v Ostravě.
Celý článek celý článek