„Proč kupovat dnes NOVÉ, když je zítra OJETÉ“ - ojetá auta pro Vás!
navštivte náš profil
rychle vyhledávat ojetá auta rychle vyhledávat ojetá auta
?
 

Odborník na ojetá auta radí

Jak správně vybírat ojetá auta?

V prvé řadě je třeba si uvědomit, k jakým účelům bude Vaše vozidlo sloužit. Kolik osob budete převážet, eventuálně jaký náklad. Toto je nejdůležitější zejména pro výběr karosérie, protože následná změna stojí nemalé prostředky.

Dalším kritériem důležitým pro výběr ojetého vozu je očekávané množství najetých kilometrů za rok. Odpověď na tuto otázku souvisí především s typem motoru. Je tedy důležité, správně si propočítat náklady spojené jak se servisem Vašeho auta v daném roce, tak i spotřebou pohonných hmot.

Dále je nutné si uvědomit, jak dlouho si vozidlo ponecháme. Nepsané pravidlo je, že čím je ojeté auto starší, tím je lepší ho častěji obměňovat a takto se propracovat k vozidlům mladším. Naopak ojetiny kolem roku až dvou let stáří je vhodné si ponechat delší dobu, protože se jedná o tzv. zánovní vozidlo.

Pokud máte zkušenosti s konkrétní značkou auta, pak je třeba zvážit, zda chcete zůstat u stejné značky nebo se rozhodnete pro jinou. Tím se Vám výběr zase usnadní. Pokud jsou navíc Vaše zkušenosti s určitým typem ojetého vozu kladné, proč nezůstat u stejné značky, s tím, že si pořídíte auto o něco mladší?!

Pokud neznáte odpovědi na tyto otázky, je schopen Vám zkušený prodejce našeho autobazaru poradit s tím, jaká vozidla by mohla vyhovovat Vašim potřebám. Poté se už rozhodujete čistě pocitově, která ojetá auta se Vám líbí nejvíce a jsou Vašemu srdci nejblíže.

Poradenství autobazaru telefon
+420 606 722 323    Jarda
+420 602 280 983    Radek
obálka
Aktuality a akce 14.05.2013|Změna provozovny

Vážení zákazníci oznamujeme Vám změnu naší provozovny. Nyní nás najdete na ulici Cihelní v Ostravě.
Celý článek celý článek