„Proč kupovat dnes NOVÉ, když je zítra OJETÉ“ - ojetá auta pro Vás!
navštivte náš profil
rychle vyhledávat ojetá auta rychle vyhledávat ojetá auta
?
 

Služby a financování auta

Výkup auta

Výkup

Po dohodnutí výkupní ceny Vašeho vozu a sepsání Kupní smlouvy obdržíte ihned peníze v hotovosti nebo, pro Vaše bezpečí, okamžitým bezhotovostním převodem na Vámi určený bankovní účet. Tím Vaše starosti končí. Veškeré administrativní formality zdarma na základě plné moci zařídíme za Vás.

li více informací o výkupu auta zde


Zpětný leasing

Zpětný leasing

Společnost Auto Adler Vám umožní pohodlně získat hotovost bez složité administrativy a ručitelů!!! Ve spolupráci s leasingovými partnery byl vytvořen program "Zpětný leasing", který Vám umožňuje pohodlně získat potřebnou hotovost bez složitých administrativních úkonů, ručitelů a jiných překážek.

li více informací o zpětném leasingu zde


Auto na protiúčet

Auto na protiúčet

Pokud měníte rádi svůj vůz, potom využijte služby protiúčtu. Váš dosluhující vůz můžete použít jako protihodnotu na nově vybraný, popřípadě jako akontaci na úvěr, popřípadě leasing. Vyplňte prosím níže uvedený formulář a odešlete. Do 24 hod budete kontaktováni našimi techniky. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

li více informací jak získat auto na protiúčet zde

Poradenství autobazaru telefon
+420 606 722 323    Jarda
+420 602 280 983    Radek
obálka
Odborník na ojetá auta radí Prodej aut

Už jste si také všimli, že zadáte-li do vyhledávačů na internetu hesla, jako například: prodej aut, ojeté vozy, či ojetá auta na prodej, z 99% se vám začnou nabízet články o tom, kde výhodně zakoupit ojeté vozy, ... Celý článek celý článek

Nejvhodnější volba pro nákup ojetiny? Bazar aut!

Krize pomalu končí a stále větší množství lidí se chce zbavit staré ojetiny a koupit si auto novější. Přes rostoucí oblibu internetového prodeje je bazar aut pořád tou nejlepší volbou
pro nákup ojetin. Celý článek celý článek